PHOTOSTORY: Ιωνικός - ΑΣΤΕΡΑΣ 1-1

Ισόπαλος με 1-1 αναδείχθηκε ο ΑΣΤΕΡΑΣ στον εκτός έδρας αγώνα απέναντι στον Ιωνικό για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος Super League Interwetten 2021-2022.

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ στο πρώτο ημίχρονο μπήκε δυνατά με την πρώτη καλή στιγμή μόλις στο 5ο λεπτό με σουτ του Sito. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 14' με τον Τουράμ, με τους Αρκάδες να ισοφαρίζουν στο 29' με εκπληκτική εκτέλεση φάουλ του Tilica.

Στην επανάληψη ο ΑΣΤΕΡΑΣ πίεσε για το δεύτερο γκολ έχοντας μεγάλες ευκαιρίες, το χαμένο τετ-α-τετ του Sito στο 86ο λεπτό και το σουτ του Garcia 91ο λεπτό, έτσι παρέμεινε το τελικό 1-1.