PHOTOSTORY: Άρης - ΑΣΤΕΡΑΣ 1-0

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ γνώρισε την ήττα με 1-0 εκτός έδρας από τον Άρη σε αγώνα για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος Super League Interwetten 2021-2022.

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ είχε τις ευκαιρίες του στο πρώτο ημίχρονο, με μεγαλύτερη αυτή του Regis ωστόσο οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 41ο λεπτό με τον Γκάμα.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι Αρκάδες δεν βρήκαν το γκολ της ισοφάρισης στις ευκαιρίες τους και έτσι παρέμεινε το τελικό 1-0.

Τσιφτσής, Alvarez, Carmona (78' Garcia), Castano, Atienza, Valiente, Munafo (67' Iglesias), Riera, Regis (76' Κανελλόπουλος), Soni (86' Benito), Barrales (67' Ali baba)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Στα προημιτελικα ο ΑΣΤΕΡΑΣ!