K15: ΑΣΤΕΡΑΣ - Ολυμπιακός 1-3 (photos)

Η ομάδα Κ15 του ΑΣΤΕΡΑ γνώρισε την ήττα εντός έδρας με 1-3 απο την αντίστοιχη του Ολυμπιακού σε αγώνα για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος υποδομής της Super League.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ μόλις στο 1ο λεπτό του αγώνα.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ισοφάρισε με γκολ του Τζαμαλή στο 46' αλλά με δυο γκολ των φιλουξενούμενων στο 56ο και 70ο λεπτό διαμορφώθηκε το τελικο 1-3.

Κακαδιάριης, Κωνσταντόπουλος, Ρουμπιές, Τσιούγγαρης (70' Στραγκάς), Παπασημάκης, Ντύρμα (14' Αργειτάκης), Ανδρεάδης, Τσάτσος (65' Κουτσούνης), Τζαμαλής (65' Κουρούσης), Γεωργόπουλος, Βλάχος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Στα προημιτελικα ο ΑΣΤΕΡΑΣ!