Κ19: ΑΣΤΕΡΑΣ - Βόλος ΝΠΣ 3-0 (photos)

Η ομάδα Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ νίκησε εντός έδρας με 3-0 την αντίστοιχη του Βόλου για την 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος υποδομής της Super League.

Στο πρώτο ημίχρονο οι Αρκάδες προηγήθηκαν στο 7ο λεπτό με τον Προύτζο και διπλασίασαν τα τέρματα τους με όμορφο σουτ του Gata στο 20'. Στην επανάληψη ο ΑΣΤΕΡΑΣ είχε δοκάρι 46' μετά δυνατό σουτ του Gata και το τελικό 3-0 διαμόρφωσε ο Κωστέας στο 75o λεπτό.

Γραμματικάκης, Παπαδόπουλος, Χριστόπουλος, Λάσκαρης (60' Μπάτσι), Grozdanic (81' Gabriel), Προύντζος, Ζουγλής (81' Παπαθεοδωρίδης), Παπαδημητρίου, Ανανιάδης (78' Ρουμπιές), Κωστέας, Adeshina (60' Νταικο)