Κ19: ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΟΚ 1-1 (photos)

Η ομάδα Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ αναδείχθηκε ισόπαλη με 1-1 με την αντίστοιχη του ΠΑΟΚ σε εντός έδρας αγώνα για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Οι Αρκάδες είχαν την πρωτοβουλία και την πρώτη καλή στιγμή στο 56ο λεπτό με την κεφαλιά του Παπαδόπουλου να σταματά στο οριζόντιο δοκάρι. Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ στο 59'. Το τελικό 1-1 διαμορφώθηκε στο 88ο λεπτό μετά από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ανανιάδη.

Βαλληνδράς, Καπέρδας, Θεοδωρίδης, Λάσκαρης, Καραγλάνης (71' Θωμάϊ), Παπαδημητρίου, Ζουγλής, Ανανιάδης, Παπαδόπουλος Α. (71' Ρουμπιές), Καλλαντζή (64' Μπάτσι), Κεδίκογλου(90' Παπαδόπουλος)