K17: ΑΣΤΕΡΑΣ - Πανιώνιος 2-1 (photos)

Η ομάδα Κ17 του ΑΣΤΕΡΑ επικράτησε με 2-1 της αντίστοιχης του Πανιωνίου σε εντός έδρας αγώνα για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 54' όμως οι Αρκάδες κατάφεραν να κάνουν την ανατροπή πετυχαίνοντας δύο τέρματα με τον Κακουλή στο  65' και τον Τηλαβερίδη στο 75ο λεπτό. Οι κιτρινομπλέ είχαν και δύο δοκάρια με τον Γεωργόπουλο μόλις στο 3ο λεπτό και με τον Δριγκάκη μετά απο εκτέλεση φάουλ στο 30' .

Κακαδιάρης (45' Κωτσιόπουλος), Αγγέλου, Ρουμπιές, Νικολόπουλος, Κακουλής, Ντύρμα, Ανδρεάδης, Δριγκάκης (45' Δάγλας), Αγγελάκης (83' Κόλλιας), Γεωργόπουλος (57' Μουχτάρης), Τηλαβερίδης (89' Στραγκάς)