Κ15: Πλατανιάς-ΑΣΤΕΡΑΣ 1-1

Ισόπαλη με σκορ 1-1 αναδείχθηκε η Κ15 του ΑΣΤΕΡΑ στην εκτός έδρας αναμέτρηση κόντρα στην αντίστοιχη του Πλατανιά για το πρωτάθλημα υποδομών της Super League.

Η Κ15 του ΑΣΤΕΡΑ φιλοξενήθηκε στην Κρήτη όπου και αντιμετώπισε την Κ15 του Πλατανιά για την 2η αγωνιστική του 4ου γύρου του πρωταθλήματος υποδομών της Super League.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να προηγηθούν στο 19' με γκολ του Αρζίδη με το 1-0 να είναι το σκορ του ημιχρόνου. Στο δεύτερο 45λεπτο η ομάδα μας πίεσε για την κατάκτηση του θετικού αποτελέσματος και κατάφερε να ισοφαρίσει με τέρμα του Μπλάτσου στο 74'.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ:

ΑΣΤΕΡΑΣ: Πέτρου, Λιαρίκος, Βασιλακόπουλος, Αλημίσης, Ζορμπάς, Μαχαίρας, Κάρδαρης, Τζήμας, Κωτσόπουλος, Βασιλικόπουλος, Μπλάτσος (Γκιώνης 75').