PHOTOSTORY: ΑΣΤΕΡΑΣ - Ατρόμητος 0-0

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ αναδείχθηκε ισόπαλος 0-0 με τον Ατρόμητο στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης" για την 2η αγωνιστική των play outs του πρωταθλήματος Super League Interwetten 2021-2022.

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ δημιούργησε ευκαιρίες για να σκοράρει, αλλά τελικά δεν τα κατάφερε και λόγω των επεμβάσεων του αντίπαλου τερματοφύλακα. Ο Γιαννιώτης στο πρώτο ημίχρονο απέκρουσε τα σουτ του Sito στο 9' και του Benito στο 10'.

Στο δεύτερο ημίχρονο η κεφαλιά του Atienza στο 52' απομακρύνθηκε από το οριζόντιο δοκάρι. Ενώ ο τερματοφύλακας του Ατρομήτου έκανε ακόμη δύο σωτήριες επεμβάσεις, στο 58' και στο 69' στα τετ α τετ με τον Riera και τον Benito.

Τσιφτσής, Carmona (65' Garcia), Τασουλής, Atienza, Αντζουλάς, Santafe (65' Κανελλόπουλος), Valiente (90' Barrales) Regis (65' Tilica), Sito, Riera (80' Soni), Benito