Κ19: ΑΣΤΕΡΑΣ - Ατρόμητος 1-4 (photos)

Την ήττα με 4-1 γνώρισε η ομάδα Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ, από την αντίστοιχη του Ατρόμητου, σε αγώνα που διεξήχθη για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Όλα τα γκολ μπήκαν στο δεύτερο ημίχρονο. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν, αλλά στο 67' ο ΑΣΤΕΡΑΣ ισοφάρισε με αυτογκόλ. Αλλά ο Ατρόμητος απάντησε άμεσα, σκοράροντας στο 67' και στο 71'. Το τελικό 1-4 διαμορφώθηκε στο τελευταίο λεπτό του αγώνα.

Καραχάλιος, Διαμαντόπουλος, Φωτόπουλος, Παπαδόπουλος (75' Κωτσόπουλος), Ζορμπάς, Alagbe, Αλμπάνης, Γλέζος, Ali Baba, Κανελλόπουλος (56' Καλογεράκης), Τερεζίου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Στα προημιτελικα ο ΑΣΤΕΡΑΣ!