Κ17: ΑΣΤΕΡΑΣ - Ολυμπιακός 0-3 (photos)

Την ήττα με 3-0 γνώρισε η ομάδα Κ17 του ΑΣΤΕΡΑ από την αντίστοιχη του Ολυμπιακού, σε αγώνα που διεξήχθη στην Τρίπολη για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Το πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε χωρίς τέρματα, με τις δύο ομάδες να έχουν από μία καλή στιγμή να ανοίξουν το σκορ. Οι νικητές σκόραραν και τα τρία γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, το πρώτο με πέναλτι και πήραν τους βαθμούς της νίκης.

Βαλληνδράς, Δούρος, Χριστόπουλος, Γκίκα (87' Μπαλάσης), Αδαμόπουλος, Προύντζος (84' Παπαζαφειρόπουλος), Dervishi, Τσιράκης, Τσιράκης (78' Αλέμης), Μπερκής, Ανανιάδης (78' Παπαϊωάννου), Αντωνάκης (84' Κολοστούμπης)