Κ19: ΑΣΤΕΡΑΣ - Λαμία 1-1 (photos)

Η ομάδα Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ αναδείχθηκε ισόπαλη με 1-1 με την αντίστοιχη της Λαμίας σε εντός έδρας αγώνα για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Κ19: ΑΣΤΕΡΑΣ - Λαμία  1-1 (photos)

Οι Αρκάδες κατάφεραν να προηγθούν μόλις στο 4' με τον Ανανιάδη και είχαν τον έλεγχο του αγώνα. Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν με γκολ στο 54ο λεπτό.
Οι κιτρινομπλέ έχασαν μεγάλες ευκαιρίες να προηγηθούν ξανά και έτσι παρέμεινε το τελικό 1-1.

Αρχοντακάκης, Μποτόπουλος, Χριστόπουλος, Λάσκαρης, Καραγλάνης (86' Θωμάϊ), Παπαδημητρίου (56' Ντερβίση), Μπάτσι, Ανανιάδης, Παπαδόπουλος Α., Ρουμπιές (56' Ρουμελιώτης), Κεδίκογλου (82' Τζαμαλής)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Στα προημιτελικα ο ΑΣΤΕΡΑΣ!