Κ17: Βόλος Ν.Π.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ 1-0

Η ομάδα Κ17 του ΑΣΤΕΡΑ ηττήθηκε με 1-0 από τον Βόλο, στον αγώνα μπαράζ για την πρόκριση στο Final Four του πρωταθλήματος.

Η ομάδα του ΑΣΤΕΡΑ δέχτηκε το γκολ της ήττας και του αποκλεισμού στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων κι ενώ στο 90ό λεπτό είχε δοκάρι με τον Μουχτάρη.

Οι κιτρινομπλέ δημιούργησαν κι άλλες ευκαιρίες για να φτάσουν στο γκολ, κυρίως σε δύο περιπτώσεις με τον Τηλαβερίδη και σε μία με τον Ανδρεάδη.

Κακαδιάρης, Αγγέλου (90'+4' Τζαμαλής), Ρουμπιές, Κολοσκούπης, Κακουλής (75' Δριγκάκης), Καλλαντζή, Ντερβίση, Ανδρεάδης, Αγγελάκης (69' Μουχτάρης), Γεωργόπουλος (75' Δάγλας), Τηλαβερίδης